درباره ما

کارا سرویس / درباره ما

تمام ویژگی های
سایت کارا سرویس را بشناسید

اکثر کسب و کار ها و شرکت ها برای استفاده از سرویس های مختلف حوزه IT همچون هاستینگ ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، پیام کوتاه ، آنتی ویروس و …. به مشکل می خورند چون در هر حوزه شرکت های زیادی خدمات ارائه می دهند و انتخاب گزینه مناسب برای صاحبان کسب و کار بسیار سخت است واحتمال انتخاب اشتباه و به طبع آن ضرر و زیان مالی انتخاب اشتباه زیاد است ، در این شرایط نیاز به مشاوره مطمئن و با تجربه برای انتخاب درست به شدت احساس می شود.

کارا سرویس برای پاسخ به همین نیاز شکل گرفت. کارا سرویس خدمات خود را با عقد قرارداد با بهترین و با کیفیت ترین سرویس دهنده های ایران تاسیس کرده و همواره می کوشد تا خدمات با کیفیت ، پایدار و با قیمت مناسب ارائه دهد تا صاحبان کسب و کار بدون مشکل از خدمات ارائه شده استفاده کنند .

نکته حائز اهمیت این است که در صورتی که به هر دلیل کیفیت یا قیمت سرویس دهنده اصلی دچار اختلال شود کارا سرویس خود را مسئول می داند تا در کمترین زمان با تغییر سرویس دهنده دوباره بتواند همان کیفیت و قیمت که مشتریان از آن انتظار دارند را ارائه دهد .

بیشترین امنیت

سایت کارا سرویس با انتخاب بهترین شرکت های حوزه IT امنیت سرویس های خود را به طور کامل تظمین می کند

%100 برگشت پول با ضمانت

در صورت راضی نبودن از سرویس یا خدمات ارائه شده شما می توانید تا 7 روز بی غید و شرط پول خود را پس بگیرید

بیشترین کارایی

سرویس های که ما انتخاب کرده ایم از بهترین شرکت ها است و به همین دلیل از بیشترین کارایی ممکن برخوردار است

مشاوره رایگان

مشاورین ما در سایت کارا سرویس آماده هستند تا در ساعات اداری به سوالات شما پاسخ دهند

_____ شرکت های همکار _____

شرکت های همکار

ما در این جا مفتخر هستیم که بگویم با بهترین شرکت های ارائه دهنده سرویس در حوزه IT همکاری به عمل آورده ایم تا به شما صاحبان کسب کار
در انتخاب بهترین سرویس های پایدار در این حوزه کمک و یاری رسانیم